AoE4 AnalyzerAoE4 Analyzer
Keşfet
Araçlar
Rehber
Sosyal
İndir

AoE4 Analyzer

HakkındaDestekGizlilik
Discord'a katılBuy me a coffee

Age of Empires IV © Microsoft Corporation. AoE4 Analyzer, Age of Empires IV varlıkları kullanılarak Microsoft’un "Game Content Usage Rules" kuralları kapsamında oluşturulmuştur; Microsoft tarafından onaylanmamıştır ve Microsoft ile bağlantılı değildir.

© 2026 AoE4 Analyzer. Tüm hakları saklıdır. · v1.1.18

Çağ yolları

Her medeniyet hangi landmark ile çağ atlıyor, sonra neyi seçiyor ve her yol ne kadar kazandırıyor. Bir şeridin üstüne gel, kaç oyuncunun o yolu seçtiğini ve ne sıklıkla kazandığını gör.

Dereceli TekliDereceli Takım
Tüm tier'larBronzGümüşAltınPlatinElmasFatih

373.946 oyuncu · bu sezon · Güncellendi: 16 Eki 2026 13:58

Bu sezonun dereceli maçlarından sayıldı.

Medeniyet

  • Abbasi Hanedanı%2,3
  • Altın Ordu%3,2
  • Bizanslılar%3
  • Çinli%3,5
  • Delhi Sultanlığı%2
  • Ejderha Tarikatı%5,5
  • Eyyûbîler%2,2
  • Fransızlar%12,1
  • İngilizler%12,7
  • Japonlar%5,2
  • Jeanne d'Arc%1,5
  • Jin Hanedanı%1,6
  • Kutsal Roma İmparatorluğu%4,8
  • Lancaster Hanedanı%3,6
  • Makedon Hanedanlığı%4,1
  • Malililer%3
  • Moğollar%3,8
  • Osmanlılar%4,7
  • Ruslar%4,3
  • Sengoku Daimyo'su%1,1
  • Tapınak Şövalyeleri%10,5
  • Tuğluk Hanedanı%1,7
  • Zhu Xi'nin Mirası%3,4
Ejderha TarikatıFeodal ÇağKale Çağıİmparatorluk ÇağıEjderha Tarikatı 20.395Meinwerk Sarayı %61,1Aachen Şapeli %33,7Maç bitti %5,2Burgrave Sarayı %50,8Regnitz Katedrali %33,8Maç bitti %15,4Elzbach Sarayı %20,6Svabya Sarayı %18,2Maç bitti %61,2
Kazanma oranı, aynı çağa gelenlere göreYüksekOrtalama civarıDüşük

Çağ çağ bütün seçimler

Feodal Çağ

SeçimSeçilmeKazanma
Meinwerk Sarayı12.459 oyuncu%61,1En çok%54,5En yüksek
Aachen Şapeli6.872 oyuncu%33,7%50,8
Maç bitti1.064 oyuncu%5,2%47,3

Kale Çağı

SeçimSeçilmeKazanma
Burgrave Sarayı9.825 oyuncu%50,8En çok%52,9
Regnitz Katedrali6.538 oyuncu%33,8%56,4En yüksek
Maç bitti2.968 oyuncu%15,4%47,3

İmparatorluk Çağı

SeçimSeçilmeKazanma
Elzbach Sarayı3.378 oyuncu%20,6En çok%58,5
Svabya Sarayı2.975 oyuncu%18,2%58,5
Maç bitti10.010 oyuncu%61,2%51,6

En yüksek kazanma oranı, en az 100 oyuncu ve en az 3 puanlık farkla işaretlenir.