AoE4 AnalyzerAoE4 Analyzer
Keşfet
Araçlar
Rehber
Sosyal
İndir

AoE4 Analyzer

HakkındaDestekGizlilik
Discord'a katılBuy me a coffee

Age of Empires IV © Microsoft Corporation. AoE4 Analyzer, Age of Empires IV varlıkları kullanılarak Microsoft’un "Game Content Usage Rules" kuralları kapsamında oluşturulmuştur; Microsoft tarafından onaylanmamıştır ve Microsoft ile bağlantılı değildir.

© 2026 AoE4 Analyzer. Tüm hakları saklıdır. · v1.1.18

Çağ yolları

Her medeniyet hangi landmark ile çağ atlıyor, sonra neyi seçiyor ve her yol ne kadar kazandırıyor. Bir şeridin üstüne gel, kaç oyuncunun o yolu seçtiğini ve ne sıklıkla kazandığını gör.

Dereceli TekliDereceli Takım
Tüm tier'larBronzGümüşAltınPlatinElmasFatih

373.946 oyuncu · bu sezon · Güncellendi: 16 Eki 2026 13:58

Bu sezonun dereceli maçlarından sayıldı.

Medeniyet

  • Abbasi Hanedanı%2,3
  • Altın Ordu%3,2
  • Bizanslılar%3
  • Çinli%3,5
  • Delhi Sultanlığı%2
  • Ejderha Tarikatı%5,5
  • Eyyûbîler%2,2
  • Fransızlar%12,1
  • İngilizler%12,7
  • Japonlar%5,2
  • Jeanne d'Arc%1,5
  • Jin Hanedanı%1,6
  • Kutsal Roma İmparatorluğu%4,8
  • Lancaster Hanedanı%3,6
  • Makedon Hanedanlığı%4,1
  • Malililer%3
  • Moğollar%3,8
  • Osmanlılar%4,7
  • Ruslar%4,3
  • Sengoku Daimyo'su%1,1
  • Tapınak Şövalyeleri%10,5
  • Tuğluk Hanedanı%1,7
  • Zhu Xi'nin Mirası%3,4
Sengoku Daimyo'suFeodal ÇağKale Çağıİmparatorluk ÇağıSengoku Daimyo'su 4.289Ryokan %71,5Koka Kasabası %23,2Maç bitti %5,4Sake Fabrikası %67,3Eşitlik Tapınağı %10,4Maç bitti %22,3Kılıç Avı Heykeli %15,2Karga Kalesi %14,1Maç bitti %70,7
Kazanma oranı, aynı çağa gelenlere göreYüksekOrtalama civarıDüşük

Çağ çağ bütün seçimler

Feodal Çağ

SeçimSeçilmeKazanma
Ryokan3.066 oyuncu%71,5En çok%48En yüksek
Koka Kasabası993 oyuncu%23,2%39,7
Maç bitti230 oyuncu%5,4%42,6

Kale Çağı

SeçimSeçilmeKazanma
Sake Fabrikası2.730 oyuncu%67,3En çok%48,1
Eşitlik Tapınağı422 oyuncu%10,4%48,1
Maç bitti907 oyuncu%22,3%38,6

İmparatorluk Çağı

SeçimSeçilmeKazanma
Kılıç Avı Heykeli480 oyuncu%15,2En çok%58,3En yüksek
Karga Kalesi444 oyuncu%14,1%52,9
Maç bitti2.228 oyuncu%70,7%45

En yüksek kazanma oranı, en az 100 oyuncu ve en az 3 puanlık farkla işaretlenir.